DAMLA ETİKET

Damla etiket, baskes makinesiyle veya herhangi bir baskı yöntemiyle basılmış ve kesilmiş etiket üzerine poliüretan, epoksi vb. esaslı şeffaf reçinenin dökülmesiyle elde edilen üç boyutlu görünüme sahip yüzeyi kabarık görünen bir etiket çeşididir. Bu etiket çeşidinin dayanıklı olmasını kullanılan reçinenin türü ve altlık olarak kullanılan etiketin kalitesi belirlemektedir. Altlık olarak herzaman kaliteli ve kendini ispatlamış etiketler ve etiket markaları kullanmaktayız. Poliüretan reçineli damla etiketler epoksi reçineli damla etiketlere göre daha dayanıklıdır. Biz AYKOÇ REKLAM olarak sürekli en iyi kalite ürünleri tercih etmekte ve damla etiketlerin üretiminde poliüretan esaslı reçine kullanmaktayız. Müşterilerimize sınırsız renk seçeneği ve yüksek kaliteli baskılar sunmak için baskes baskı yöntemini tercih etmekteyiz. AYKOÇ REKLAM’da üretilen damla etiketlerde sararma, matlaşma, çatlama vb. kalitesiz damla etiketlerde görülen etkiler olmaz.

NEDEN DAMLA ETİKET KULLANMALIYIM?

Damla etiket daynıklılığı, görselliği ve üç boyutlu görünümü ile insanların dikkatini çeken görselliği yüksek bir etikettir. Kuşkusuz, her kaliteli ürün üreten firma bu ürünü ben yaptım demek ister ve yaptığı ürünlerin kendisine referans olmasını ister fakat bunu kurumsal bir tarzda uygulaması gerekir. Bunu uygulamanın en iyi yolu ürün üzerine ayırd edici işaretini, logosunu adresini v.b. verileri ürün üzerine yerleştirmektir. Damla etiket bu tarz isteklerinizi tartışmasız yerine getirecek bir üründür. Damla etiket ürününüze çekicilik kazandıracak, sizi tanıtacak ve ürününüze dikkat çektirecektir.

NE TARZ DAMLA ETİKETLER ÜRETİRİZ.

Poliüretan esaslı reçine kullanarak özel kesimli damla etiket, metalize damla etiket, harf damla etiket, baskılı damla etiket vb. damla etiket çeşitlerini tamamen kendi bünyemizde bulunan makine ve techizatlarla gerçekleştirmekteyiz.